Altanki ogrodowe

 

Altanki ogrodowe to bardzo cenione przez klientów rozwiązanie. Latem można znaleźć w nich nieco ochrony przed słońcem i upałem, a jesienią czy wiosną odpocząć w ich zaciszu nawet pomimo nieco deszczowej pogody. Ogrodowe altany wykonane mogą być w różny sposób. Drewniane zadaszenie jest jednym z najpopularniejszych rozwiązań, które skutecznie ochroni przed deszczem. Ale co z bokami?

 

Świetnym i niesamowicie praktycznym rozwiązaniem może być wykorzystanie plandeki, z której korzystać można w przypadku gorszej pogody. Plandeki są bardzo funkcjonalne, odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych, a jednocześnie zapewniają skuteczną ochronę nie tylko przed deszczem, ale i przed wiatrem. To świetne rozwiązanie, które z całą pewnością doceni każdy posiadacz altanki ogrodowej.

 

Genialnym rozwiązaniem są plandeki z otworami okiennymi, które zapewniają odpowiednią ilość światła w altance. W miejscu okna można zamontować specjalną, przezroczystą folię, ale co ważne – jest ona bardzo mocna, co nie wpływa na funkcjonalność i wytrzymałość całej konstrukcji.

 

Zaletą takiego rozwiązania jest świetny wygląd, estetyczne wykonanie, a do tego możliwość wykonania plandeki na altanę ogrodową zgodnie z indywidualną potrzebą klienta. Dzięki nam masz pewność, że wykonana plandeka będzie dopasowana do potrzeb Twojej altanki, a Ty będziesz cieszyć się chwilami relaksu we własnym ogródku!

 

Istnieje możliwość wykonania plandek w dowolnym kolorze, do dyspozycji klientów mamy całą paletę barw, więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Plandeki do altany będą idealnie dopasowane. Krokwie czy inne elementy konstrukcyjne altany ogrodowej nie są żadną przeszkodą, ponieważ możemy tak dopasować plandekę, aby ominąć wszystkie przeszkody. Odpowiednie dopasowanie pozwala na świetne dopasowanie materiału do konstrukcji, co zdecydowanie korzystnie wpływa na wygląd estetyczny całości. My zadbamy o dopasowanie plandeki zgodnie z Twoimi wskazówkami i wymaganiami, a Ty będziesz cieszyć się idealną altaną ogrodową bez względu na pogodę.

 

Nie czekaj, poznaj naszą ofertę już dziś!